Poradniki

Jakie skarpety pięciopalczaste wybrać dla siebie?

Skarpety pięciopalczaste to absolutna nowość na rynku, dlatego to zrozumiałe iż możesz czuć się nieco zdezorientowana przed ich pierwszym zakupem. Jako wyłączny dystrybutor ToeSox w Polsce czujemy się zobowiązani do tego, by przedstawić Ci cechy poszczególnych kolekcji tych skarpet, aby łatwiej było Ci dopasować je do swojego stylu życia i ulubionej aktywności fizycznej.

Jednak jedno jest pewne – bez względu na to, czy potrzebne Ci są mega komfortowe i szalenie modne skarpetki pięciopalcowe na jogę, tańce, fitness czy na co dzień – na pewno znajdziesz je w ofercie ToeSox!

BELLARINA – tańcz swobodnie i ciesz się życiem!

Kolekcja Bellarina od ToeSox to wszystko, czego potrzebujesz w skarpetkach przede wszystkim do tańca, ale też jogi czy fitness. Są to skarpetki z dodatkowymi wzmocnieniami, które zapewniają komfort i ochronę ścięgna Achillesa.

Ich pięciopalczasty krój w połączeniu z modną kolorystyką zapewnia wygodę i stylowe uzupełnienie stroju. W kolekcji są zarówno skarpetki z zabudowanymi palcami, jak i bez nich tzw. Bellarina Half Toe. Oczywiście wszystkie mają antypoślizgową powierzchnię.

 


LOW RISE – rozwijaj swoje umiejętności!

Kolekcja Low Rise wyróżnia się przede wszystkim tym, że ma charakterystyczny krój. To skarpety pięciopalcowe, które świetnie sprawdzą się na ćwiczenia, ale też na co dzień – szczególnie, jeśli wybierze się te z zabudowanymi palcami. Są tak uszyte, by niezmiennie pozwalać na naturalny ruch i ułożenie stóp podczas ulubionej aktywności.

Kolekcja Low Rise to również nieco bardziej stonowane kolory – w niej również i panowie znajdą modele dla siebie. Warto zwrócić uwagę także na anatomiczną piętę, która zapobiega zsuwaniu się skarpet oraz pasek lekko unoszący sklepienie stopy przez co nosi się je i ćwiczy się w nich jeszcze wygodniej.

 

KNEE TIGH – wyglądaj świetnie i pokaż na co Cię stać!

Kolekcja skarpet pięciopalczastych Knee Tigh to najbardziej casualowa z propozycji ToeSox. Świetnie sprawdzają się zarówno podczas treningów, jak i do noszenia na co dzień. Można je swobodnie łączyć z różnym obuwiem i wyglądać naprawdę szalenie modnie.

Jednak nie są to zwykłe skarpetki – są pięciopalczaste, a to znaczy iż palce mogą w końcu czuć się swobodnie i zgodnie z naturą. Warto dodać też, iż użyta w materiale skarpet bawełna jest 100% organiczna co przekłada się na ich jakość, trwałość, wygodę. Modny design i kolorystyka również zachęcają niesamowicie.

 

SCHRUNCH KNEE TIGH

Pięciopalczasty krój + otwarte palce + długość pod kolano = Schrunch Knee Tigh skarpety, które robią wrażenie i dają okazję do tego, byś też zrobiła wrażenie podczas tańca, ćwiczeń, aerobiku, jogi, fitnessu. Czyli wszędzie tam, gdzie czujesz się świetnie i chcesz się czuć pięknie.

Są antypoślizgowe i pozwalają na naturalny ruch palców. Dzięki nim można osiągnąć idealne ułożenie stóp podczas ćwiczeń. Warto także zwrócić uwagę na anatomiczną piętę, która zapobiega zsuwaniu się skarpety.

Warto także pamiętać, iż te skarpety pięciopalczaste izolują od podłoża i zapobiegają wychłodzeniu stóp. Nadają się także na trening sztuk walki.

To jednak wciąż nie wszystko! Aby zapoznać się z pełną ofertą skarpet ToeSox zajrzyj koniecznie do naszej pełnej oferty na Asport.pl. Tam czekają na Ciebie również bardzo kobiece modele Bella, idealne na jogę bądź pilates projekty Ankle, kolorowe Minnie o długości ponad kostkę oraz komfortowe i modne skarpety pięciopalczaste Lolo. Które staną się Twoimi ulubionymi? Zobacz!

Share: